BAS ERP

BAS ERPПродукт «BAS ERP» - комплексне рішення, використання якого дає можливість зв’язати різні контури управлінського та бухгалтерського обліку.

«BAS ERP» створює єдину інформаційну систему, яка дозволяє своєчасно приймати рішення стосовно різноманітних аспектів діяльності підприємства.

В основі філософії створення «BAS ERP» лежать найбільш прогресивні методології теорії управління. Наприклад, така, як Теорія обмежень та, зокрема принцип «Барабан-Буфер-Мотузка». Цей принцип спрямовано на виявлення найбільш вузького місця у виробничому процесі. Ця ділянка і є «Барабан», тому що саме вона задає ритм усьому виробництву. Інші ділянки не зможуть прискорити виробничий процес, якщо будуть працювати з більшою швидкістю. Наступна складова принципу – «Буфер». Це необхідна кількість запасів, які дозволять «Барабану» безперебійно працювати у разі виникнення проблем на суміжних ділянках, та захистять його від простою. И нарешті – «Мотузка» - процедури зворотнього зв’язку, які синхронізують роботу «Барабану» та виробництва у цілому. «BAS ERP» дозволяє впровадити принцип «Барабан-Буфер-Мотузка» на вашому підприємстві та оптимізувати його роботу. Ви напевно будете знати, який саме ділянці надати особливу увагу для того, щоб отримати більший прибуток.

Важлива перевага «BAS ERP» - поєднання в одній програмі управлінського і бухгалтерського (регламентованого) обліку. Єдина база даних та методи обробки підвищують якість інформації, а значить, і якість рішений, які приймаються на її основі. Керівництво підприємства, яке використовує «BAS ERP», як капітан сучасного лайнера має можливість одночасно бачити усі параметри роботи підприємства та своєчасно віддати необхідну команду. Висока якість графікі, яка забезпечує програмний продукт, робить цю аналогію ще більш вірною.

«BAS ERP» дозволяє організувати роботу через Internet. Це може бути як веб-клієнт, так і режим тонкого клієнту. Можлива робота в «хмарі». Також є можливість створювати робочі місця на планшетах та смартфонах, під керівництвом iOS або Android. Інтерфейс налаштовується для конкретного користувача або групи користувачів з урахуванням його ролей, прав доступу та індивідуальних вимог.

«BAS ERP» складається з таких підсистем:

 • Керування фінансами
 • Бюджетування
 • Моніторинг та аналіз показників діяльності підприємства.
 • Регламентований облік (бухгалтерський та податковий облік)
 • Керування персоналом та розрахунок заробітної плати
 • Керування виробництвом
 • Керування затратами та розрахунок собівартості
 • Організація ремонтів
 • Керування взаємовідношеннями з клієнтами
 • Керування закупками
 • Керування складом та запасами


Механізм функціональних опцій, який реалізовано в системі «BAS ERP», дозволяє «вмикати» або «вимикати» різні частини прикладного рішення без програмування (зміни конфігурації).

Творці «BAS ERP» сконцентрували досвід, який було накопичено протягом впровадження багаточисленних проектів. Особливу увагу було приділено реалізації функціоналу, який затребуваний на великих високотехнологічних підприємствах.

Після прийняття Вами рішення використовувати «BAS ERP» фахівці кампанії ООО «МЕГАБАЙТ»:

Здійснюють попередню консультацію;
Встановлюють «BAS ERP»;
Налаштовують усі параметри, виходячи із особливостей Вашого підприємства;
Здійснюють навчання Ваших співробітників;
Будуть здійснювати сервісне супроводження .

BAS ERP

Возврат к списку

Рішення для крупного бізнесу

НАШ КОЛЛЕКТИВ